+34 932 12 33 54
Plataforma Educamos

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis i mostrar publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisi dels teus hàbits de navegació. Per veure la nostra Política de Cookies feu clic a Més info

Acceptar

Dia Internacional de la Pau

Avui 30 de gener celebrem tota l'escola el Dia Internacional de la Pau,

Com educadors

Ens mou conèixer i estimar els nostres alumnes. Acompanyar els nostres alumnes en el seu procés de creixement, ajudar-los a viure a fons i a interioritzant uns valors ferms que els sostinguin en moments de calma i de tempesta, de goig i de dolor. Educar els alumnes educant-nos nosaltres en l’agraïment i la solidaritat. Ser bons referents per les generacions de joves i nens i que vegin en nosaltres un estil de vida que creix i gaudeix amb els altres. Viure alumnes i educadors des de la justícia i participar ells en la construcció d’un món on es respectin els drets de totes les persones.

Per veure les imatges cal estar registrat

TOP